Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Komplety > Trzy kolory. (komplet)

Trzy kolory. (komplet)

      
399 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Trzy kolory. (komplet)

Długi naszyjnik z pięknymi minerałami - koralem, onyksem i turkusem. Obwód naszyjnika 160 cm. Wielkość kamieni: koral 20/15 mm, największy turkus 20/14mm, mniejsze ok 15/10 mm, onyks kule 16 mm i 10 mm. Oprawa naszyjnika w srebrze 925, oksydowanym na ciemny kolor i wypolerowanym. Naszyjnik bardzo dobrze będzie prezentował się na jednobarwnych strojach, np na czarnej sukience, białej koszuli. Do niego srebrne kolczyki grona z tych samych minerałów - wałeczki i kuleczki 4 mm. Długość kolczyków 8 cm.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Informacje o komplecie:

Za podaną cenę otrzymujesz poniższe elementy kompletu:

Powyższe przedmioty osobno są warte 444 PLN. Kupując je jednorazowo w komplecie, zapłacisz tylko 399 PLN, czyli 10% (45 PLN) mniej.

kup w komplecie    kup Trzy kolory. (komplet) za 399 PLN!

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: