Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Bransoletki > Perły klasycznie - bransoletka

Perły klasycznie - bransoletka

      
108 PLN
+ koszt przesyłki: 6 PLN (więcej informacji)

Perły klasycznie - bransoletka

Lekka, doskonale układająca się na nadgarstku bransoleta z naturalnych pereł w śmietanowej barwie. Perły otaczają dwa rodzaje łańcuszka.Obwód 19 cm z regulacją 4 cm. Całość w srebrze, które mogę przyciemnić - pokryć oksydą na życzenie. Polecam kolczyki do bransolety dostępne w mojej ofercie.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, Priorytet (6 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Zobacz opinie klientów, którzy kupili przedmioty tego Twórcy: