Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Gwiazdeczki w kropeczki 2

Gwiazdeczki w kropeczki 2

      
38 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Gwiazdeczki w kropeczki 2

Zestaw 5 GWIAZDEK - zawieszek ceramicznych, pokryte przepięknym bardzo błyszczącymi szkliwami w kolorze soczystej czerwieni i bieli. Ozdoby zapakowane w tekturowe pudełko wyściełane siankiem drzewnym i przyozdobione małą ceramiczną zawieszką, przez co świetnie nadają się na świąteczny upominek. Do każdej gwiazdki przymocowany jest lniany sznureczek. Wykonane ręcznie z białej gliny, pokryte warstwą przepięknych efektowych szkliw wypalanych w temperaturze powyżej 1000 stopni C. Ze względu na ręczne wykonanie oraz wykorzystanie szkliw efektowych każda ozdoba jest jedynym niepowtarzalnym egzemplarzem. Wymiary: - gwiazdki ok. 6 cm; - pudełko ok. 12 x 12 x 5 cm; Polecam.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: