Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Aniołek szczęśliwy

Aniołek szczęśliwy

      
16 PLN
+ koszt przesyłki: 15.00 PLN (więcej informacji)

Aniołek szczęśliwy

ANIOŁEK - zawieszka ceramiczna, przyozdobiona motywem koronki i pokryta przepięknym bardzo błyszczącym szkliwem w kolorze białym. Ozdoba zapakowana w celofanowy woreczek, wyściełany siankiem drzewnym, przyozdobiony małym ceramicznym serduszkiem w kolorze miętowym. Do aniołka przymocowany jest lniany sznureczek. Wykonane ręcznie z białej gliny, pokryte warstwą przepięknych efektowych szkliw wypalanych w temperaturze powyżej 1000 stopni C. Ze względu na ręczne wykonanie oraz wykorzystanie szkliw efektowych każda ozdoba jest jedynym niepowtarzalnym egzemplarzem. Wymiary: - aniołek ok. 10 x 10 cm; - serduszko ok. 4 x 4 cm. Polecam serdecznie

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: