Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Charms > Magiczna kostka

Magiczna kostka

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Magiczna kostka

Zawieszka charms z kostki alcee (10mm ), wykonana przez artystę plastyka. Rewelacyjna...Do tego wyłącznie srebrne dodatki... i tyle... Taki niewielki drobiazg, a jakże ucieszy oko. Idealna ozdoba naszyjnika lub bransolety... Ale nie tylko. Przedmioty Twojego codziennego użytku, ozdobione tym drobiazgiem, zyskają zupełnie nowy, wyrazisty charakter...Dopnij zawieszkę do kluczy, ulubionego telefonu komórkowego, portfela, czy zegarka, a sama zobaczysz... Smaczny kąsek dla Pań, które już kolekcjonują , idealny bibelocik dla tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z charmsami. Świetna jako prezent dla każdej kobietki... Tej mniejszej i tej odrobinę większej ;) Długość całkowita ok 2,7 cm Gorąco polecam.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Charms

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: