Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Torebki > Na ramię > 2 w 1- łódka / worek - wyprawa po słońce :)))

2 w 1- łódka / worek - wyprawa po słońce :)))

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

2 w 1- łódka / worek - wyprawa po słońce :)))

Duża, pojemna i wygodna torba / worek w rozmiarze XL - 2 w 1 - łatwo i szybko mozna zmienić fason torby z łódki na worek :). Uszyta z tkanin bawełnianych, dżinsu i taśmy parcianej. Na zewnątrz naszyta pojemna kieszeń. W dnie cienka pianka kaletnicza. Zapinana na magnes, dodatkowe zapięcie zmienia fason torby z łódki na worek. Wewnątrz bawełniana podszewka i 3 kieszonki. W szwach bocznych wszyta atłasowa wypustka. WYMIARY : uchwyty - dł.51 cm, szer.6 cm, szerokość torby w najszerszym miejscu - 63 cm, wysokość na środku ( bez dna ) - 40 cm, owalne dno - 25 cm x 17 cm. POLECAM SERDECZNIE :)

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Na ramię

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: