Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Wyposażenie wnętrz > Chusteczniki > Kratka w kratkę

Kratka w kratkę

      

+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Kratka w kratkę

Duża , pojemna torba /worek z mocnej, miękkiej tkaniny bawełnianej w kratkę ( szary, czerwony, błękitny i biały/ecru). W całości szyta na cienkiej pikówce, zachowuje kształt i jest dodatkowo wzmocniona. Ozdobiona czerwoną, atłasową wypustką i srebrnymi nitami. Okucia w kolorze srebrnym, zapięcie magnetyczne. Wewnątrz podszewka, kieszonki i taśma z karabińczykiem do przypięcia kluczy. WYMIARY: UCHWYTY WIĄZANE, KAZDY NA JEDNYM Z KOŃCÓW, CO DAJE MOŻLIWOŚĆ REGULACJI, SZER. 8,5 cm, WYSOKOŚĆ NA ŚRODKU TORBY - 57cm, SZEROKOŚĆ TORBY - OK. 56 cm, SZEROKOŚĆ W MIEJSCU WSZYCIA KARCZKU - 38 cm. Polecam serdecznie :)))

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Chusteczniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: