Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Komplety > Black&Red. (komplet)

Black&Red. (komplet)

      

+ koszt przesyłki: 6 PLN (więcej informacji)

Black&Red. (komplet)

Nowoczesny w formie, efektowny komplet na który skladają się delikatne kolczyki i wyrazista zawieszka – wisiorek. Jego główną ozdobą są: oponki i owal korala robaczywki w apetycznie nasyconym, intensywnie czerwonym kolorze [8x4 mm i 16 mm] , a także wspaniale kontrastujące z koralem - wyjątkowe krążki matowego onyksu [12x6 mm i 14x7mm]. Bigle – kajdanki [srebro, próba 925]. Długość kolczyków z biglami – 4 cm. Krawatka [srebro, próba 925]. Długość zawieszki – 6 cm [istnieje możliwość zamówienie łańcuszka do zawieszki]. Biżuterię wysyłam ozdobnie zapakowaną.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, Priorytet (6 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Zobacz opinie klientów, którzy kupili przedmioty tego Twórcy: