Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Zawieszka ceramiczna choinka XL

Zawieszka ceramiczna choinka XL

Autor

BADURA ceramika

      
33 PLN 39 PLN
+ koszt przesyłki: 14.00 PLN (więcej informacji)

Zawieszka ceramiczna choinka XL

CHOINKA XL Ulepiona z białej gliny, z wzorem w gwiazdki, szkliwiona soczystym zielonym szkliwem, specjalnie dobranym aby nie zakrył faktury gwiazdek. Jest to szkliwo transparentne, z efektem spękań tzw. craquelle. Ma aż 14 cm wysokości, na szerokość ok. 12 cm, więc raczej nie nadaje się na choinkę ale na pewno znajdziesz dla niej inne miejsce, może np. w oknie, na ścianie lub na drzwiczkach od szafki. Można też postawić na półce, opierając o ścianę. Doskonały element świątecznego wystroju w Twoim domu :) Możesz ją skompletować z innymi dekoracjami świątecznymi, dostępnymi w sklepie.

Twórca tej pracy jest na urlopie. Przez to ta praca zostanie wysłana z opóźnieniem. Twórca zadeklarował, że wyśle ją 06/07/2022. Jeżeli akceptujesz to opóźnienie, to zamów tą pracę.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (24.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (14.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.