Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Wyposażenie wnętrz > Ceramika i szkło > Turkusowy renifer

Turkusowy renifer

Autor

BADURA ceramika

      
32 PLN
+ koszt przesyłki: 16.00 PLN (więcej informacji)

Turkusowy renifer

Renifer / jelonek uformowany ręcznie z jasnej gliny, na korpusie został odbity wzór koronki, który powleka warstwa turkusowego szkliwa z efektem spękań tzw. craquelle. Można go zawiesić na choince, posiada dziurkę i sznureczek, jednak jest to duża ozdoba, więc trzeba zawiesić w stabilnym miejscu na mocnej gałązce. Możesz skompletować go z innymi ozdobami choinkowymi. Istnieją różne wersje kolorystyczne. Ceramiczne dekoracje ozdobią pięknie przestrzeń Twojego domu niezależnie od tego czy powiesisz je na choince, w oknie, czy na ścianie. Ceramiczne ozdoby to również idealny dodatek do świątecznego prezentu dla Twoich najbliższych. WYMIARY ↕ Wysokość 9,5 cm ↔ Szerokość: 11,5 cm

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Ceramika i szkło

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet z zadeklarowaną wartością - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (24.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (16.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.