Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Akcesoria > Kartki okolicznościowe > Kartka okolicznościowa KLEMENS tyciTulek

Kartka okolicznościowa KLEMENS tyciTulek

Autor

by Akinom Akjos

      
60 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Kartka okolicznościowa KLEMENS tyciTulek

Oryginalny pomysł na zabawny prezent :) Malutki tyciTulek sam się dla Ciebie spakował i jest gotowy do wysyłki :) Mieszka w pudełku od zapałek. Ma ze sobą mini wiadomość do przekazania wybranej osobie. Będzie przeuroczym upominkiem dla kogoś, kogo cenisz lub kogo chcesz sympatycznie zaskoczyć:) Zawsze będzie blisko. Rozśmieszy i ukoi. Rozwinie wyobraźnię. Poprawi humor. Przyciągnie wzrok. Da się pomiętosić:) Uspokoi nerwy, przekaże ważną informację, zaprosi w Twoim imieniu, podziękuje, a nawet się zaręczy. Ogranicza go TYLKO nasza wyobraźnia:) Przytul tyciTulka! Zestaw w całości ręcznie wykonany. Przeznaczone dla osób dorosłych :) Cena dotyczy 1 sztuki. Ps. Istnieje możliwość zapisania dowolnego tekstu na pudełeczku i na bileciku. Można też zmienić imię tyciTulka. Proszę wówczas napisać do mnie od razu po zakupie. Mogę też wysłać tyciTulka bezpośrednio do osoby, którą chcesz nim obdarować. To taka POCZTA tyciTulkowa.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kartki okolicznościowe

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (13.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: