Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Kolczyki > Kolczyki - Bukiety nefrytowych kwiatów

Kolczyki - Bukiety nefrytowych kwiatów

Autor

Poppy fields

      
120 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Kolczyki - Bukiety nefrytowych kwiatów

Długie kolczyki w ciepłych kolorach żółci i czerwieni z dodatkiem srebrnych elementów, przypominające wiszące bukiety żółto-czerwonych kwiatów z zielonymi listkami. Użyte kamienie: kuleczki nefrytu w kolorze bursztynowym-żółtym, marmur w kolorze koralowym oraz zielonym, zielone kuleczki agatu. Linka stalowa jubilerska. Szerokość kolczyka: ok. 2 cm; dł. kolczyka bez bigla: ok. 5.5 cm; całkowita dł. kolczyka wraz z biglem: ok. 7 cm. waga obu kolczyków: ok. 6.5 gram.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (20.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.