Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Kolczyki > Długie kolczyki z chwostami z oprawianych liści

Długie kolczyki z chwostami z oprawianych liści

      
89 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Długie kolczyki z chwostami z oprawianych liści

Długie kolczyki z chwostami z kolekcji " Herbarium Jewelry " wykonane ręcznie. Głównym elementem kolczyków są prawdziwe liście pozbawione miąższu, barwione i zalane żywicą. Efekt to - liść a w zasadzie układ żyłek pod taflą szkła oprawiony cynowana miedzią patynowaną. Liście są naturalne i mogą się między sobą nieco różnić wielkością i żyłkowaniem - choć staram się wybierać podobne w naturze nie ma dwóch identycznych. Kolczyki są długie - długość ok 16cm wraz z biglem. Bigle z metalu antyalergicznego. Kolczyki przedstawione na zdjęciu to wzór - wysyłane kolczyki mogą różnić się wielkością i kształtem liścia. Kolczyki zostaną zapakowane w blister.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: