Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Naszyjniki > Naszyjnik „Koral w kamieniu”

Naszyjnik „Koral w kamieniu”

      
54 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Naszyjnik „Koral w kamieniu”

Delikatny choć okazały ceramiczny naszyjnik wykonany z ręcznie formowanych elementów w kształcie koła. Wokół centralnej, wypukłej części każdego elementu w intensywnym, czerwonym kolorze wyrytowane zostały kręgi poszkliwione specjalną techniką przecierania szkliwa, dzięki której ciemne szkliwo pozostało jedynie w rytowanych zagłębieniach. Średnica elementów - ok. 4 cm. Naszyjnik zapleciony jest na ozdobnym woskowanym sznurku. Długość naszyjnika w pozycji wiszącej - 28, 5 cm (wraz z zapięciem). Bardzo kobiecy i efektowny!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.