Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Akcesoria > Zakładki do książek > Zakładka kulinarna - I kiss better than I cook

Zakładka kulinarna - I kiss better than I cook

      
59 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Zakładka kulinarna - I kiss better than I cook

Ha! Niejedna Pani Domu się tymi słowami podpisze i uśmiechnie pod nosem, wkładając zakładkę między strony jednej z pierdyliarda książek kucharskich, które miały jej pomóc przedostać się drogą ku sercu męskiemu przez jego żołądek, a niekoniecznie im się udało ;) Niejeden też Pan przytaknie, gdy szykowanie romantyczniej kolacji dla ukochanej skończy rzuceniem knigi z przepisami i wyprawą do chińskiej knajpki serwującej na wynos :) No cóż... Nie każdy stworzony jest do gotowania. Niektórzy lepiej radzą sobie w innych dziedzinach ;) Ta metalowa zakładka do książki wykonana jest od podstaw ręcznie z blachy o wysatynowanej powierzchni i wystukanym na niej napisem "I kiss better than I cook". Dodatkowo ozdabiają ją wstążeczki jakby wycięte z kuchennej ściereczki :) Wymiary metalowej części zakładki to 3x15 cm. Na życzenie mogę wykonać podobną zakładkę do książki z dowolnym napisem :)

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Zakładki do książek

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (15.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: