Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Kolczyki > Long Peacock Feathers

Long Peacock Feathers

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Long Peacock Feathers

Piękne i unikalne kolczyki, wyplecione z maleńkich japońskich koralików Toho, otaczających kule onyksu, z dodatkiem czeskich szklanych koralików i kryształków tak, aby stworzyć wzór "pawiego oka". Na dole kolczyków migoczą piękne kryształowe migdałki Swarovskiego. Te niezwykłe kolczyki zawieszone są na zapinanych biglach w kształcie liry, wykonanych ze srebra. Biżuteria absolutnie unikatowa - jedyny egzemplarz! Kolczyki przepięknie tańczą w uszach :) są długie, sięgają prawie lub aż do szyi - mają długość ok. 8,5 cm razem z biglami. Szerokość to max. ok. 4 cm. Kolczyki nie są lekkie, więc polecam je osobom lubiącym "czuć" biżuterię w uchu. Specjalnie dobrane, wygodne bigle sprawiają, że te kolczyki pomimo wagi można wygodnie nosić cały dzień. Biżuterię wysyłam elegancko zapakowaną, doskonale nadaje się na prezent.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: