Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Kolczyki > Czarno złote tańczące wachlarze

Czarno złote tańczące wachlarze

      

+ koszt przesyłki: 0.00 PLN (więcej informacji)

Czarno złote tańczące wachlarze

Piękne i unikalne kolczyki, wyplecione z maleńkich japońskich koralików Toho w odcieniach złota i złociście połyskującej grafitowej szarości, oplatających czarne fasetowane onyksy i iskrzące czarne kryształki w kształcie oponek, zwieńczone na dole koralikowej kaskady czarnymi jak noc grotami. Zawieszone na sztyftach (wkrętkach) z pozłacanego 24-k złotem srebra. Na życzenie sztyfty mogę wymienić na bigle, proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Uwaga, w przypadku wymiany sztyftów termin wysyłki może ulec wydłużeniu! Biżuteria absolutnie unikatowa - jedyny egzemplarz! Kolczyki przepięknie tańczą w uszach :) Wymiary ok. 4,5 cm (długość całkowita) x ok. 2,5 cm (szerokość w najszerszym miejscu). Biżuterię wysyłam elegancko zapakowaną, doskonale nadaje się na prezent.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Darmowa, Poczta Polska (0.00 PLN)
  • Darmowa kurierska (0.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: