Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Komplety > Griffe Noire,haft koralikowy,beading (komplet)

Griffe Noire,haft koralikowy,beading (komplet)

      
288 PLN
+ koszt przesyłki: 11.00 PLN (więcej informacji)

Griffe Noire,haft koralikowy,beading (komplet)

Niezwykły komplet łączący dwie techniki: beading i haft koralikowy. Głównymi elementami kompletu są onyksy, które zostały oplecione setkami najwyższej jakości japońskich koralików TOHO w kolorze czarnym i srebrnym, z dodatkiem kryształów Swarovskiego i czeskich kryształów. Griffe Noire ma dwa oblicza - eleganckie i ekstrawaganckie - to drugie odsłania dzięki możliwości przypięcia zarówno do wisiora, jak i do kolczyków, elementów z piórami. Długość sznura wraz z zapięciem to 38,5cm + 9cm łańcuszka do regulacji obwodu. Długość wisiora bez piór - 12,5cm. Długość wisiora z piórami - ok. 25cm. Długość kolczyków z biglami, bez piór - ok. 5cm. Długość kolczyków z biglami i piórami - ok. 18cm. Wszystkie metalowe elementy są wykonane ze srebra. Biżuterię wysyłam elegancko zapakowaną.

Uwaga: ta cena nie zawiera wszystkich elementów kompletu, nawet jeżeli pokazane są na którymś ze zdjęć lub wymienione w opisie. Kliknij przycisk "Pokaż dostępne" aby sprawdzić dokładnie, które elementy kompletu możesz kupić.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Informacje o komplecie:

Za podaną cenę otrzymujesz poniższe elementy kompletu:

kup w komplecie    kup dostępną aktualnie część Griffe Noire,haft koralikowy,beading (komplet) za 288 PLN!


Do tego kompletu należały także poniższe przedmioty:

Podana cena kompletu ich nie zawiera i nie są one obecnie dostępne "od ręki". Jest jednak możliwość ich zamówienia (za dopłatą) lub ustawienia się w kolejce do ich zakupu. Obrazek informuje o czynności, która możesz wykonać po przejściu na stronę ze szczegółami przedmiotu:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (11.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: