Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Komplety > Griffe Noire,haft koralikowy,beading (komplet)

Griffe Noire,haft koralikowy,beading (komplet)

      
288 PLN
+ koszt przesyłki: 12.00 PLN (więcej informacji)

Griffe Noire,haft koralikowy,beading (komplet)

Niezwykły komplet łączący dwie techniki: beading i haft koralikowy. Głównymi elementami kompletu są onyksy, które zostały oplecione setkami najwyższej jakości japońskich koralików TOHO w kolorze czarnym i srebrnym, z dodatkiem kryształów Swarovskiego i czeskich kryształów. Griffe Noire ma dwa oblicza - eleganckie i ekstrawaganckie - to drugie odsłania dzięki możliwości przypięcia zarówno do wisiora, jak i do kolczyków, elementów z piórami. Długość sznura wraz z zapięciem to 38,5cm + 9cm łańcuszka do regulacji obwodu. Długość wisiora bez piór - 12,5cm. Długość wisiora z piórami - ok. 25cm. Długość kolczyków z biglami, bez piór - ok. 5cm. Długość kolczyków z biglami i piórami - ok. 18cm. Wszystkie metalowe elementy są wykonane ze srebra. Biżuterię wysyłam elegancko zapakowaną.

Uwaga: ta cena nie zawiera wszystkich elementów kompletu, nawet jeżeli pokazane są na którymś ze zdjęć lub wymienione w opisie. Kliknij przycisk "Pokaż dostępne" aby sprawdzić dokładnie, które elementy kompletu możesz kupić.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Informacje o komplecie:

Za podaną cenę otrzymujesz poniższe elementy kompletu:

kup w komplecie    kup dostępną aktualnie część Griffe Noire,haft koralikowy,beading (komplet) za 288 PLN!


Do tego kompletu należały także poniższe przedmioty:

Podana cena kompletu ich nie zawiera i nie są one obecnie dostępne "od ręki". Jest jednak możliwość ich zamówienia (za dopłatą) lub ustawienia się w kolejce do ich zakupu. Obrazek informuje o czynności, która możesz wykonać po przejściu na stronę ze szczegółami przedmiotu:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, paczka ekonomiczna (15.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (18.00 PLN)
  • Paczkomat InPost (12.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: