Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Broszki > Passa

Passa

Autor

Iwona Marchacz-Kozubal

Iwona Marchacz-Kozubal

kolekcje
przedmioty
opinie klientów

      
29 PLN
+ koszt przesyłki: 6.80 PLN (więcej informacji)

Passa

Broszka została wykonana ręcznie i tylko w pojedynczym egzemplarzu. Jej kolor to koralowy (pąsowy róż). Płatki broszki są zabezpieczone przed strzępieniem, środek ozdobiony szkłem. Z tyłu wszyto zabezpieczone zapięcie broszkowe o długości 30mm. Rozpiętość całkowita to 12 cm. Szkło na trwałe przytwierdzone do stabilnej podstawy. Broszkę wysyłam zabezpieczoną przed zgnieceniem w transporcie. Forma broszki jest chroniona prawem autorskim.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Broszki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (6.80 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.