Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Kolczyki > Sówki dwie

Sówki dwie

Autor

Srebrny Styl

      
84 PLN
+ koszt przesyłki: 8.30 PLN (więcej informacji)

Sówki dwie

Urocze kolczyki - sówki wykonane z oksydowanego i polerowanego srebra. Sówki zostały zawieszone na wykonanych własnoręcznie podłużnych biglach. Biżuteria "z przymrużeniem oka" ale ciekawa i oryginalna. Do kompletu polecamy wisiorek oraz bransoletkę. MATERIAŁ: srebro pr. 925 KAMIEŃ: bez kamienia WIELKOŚĆ SOWY: 23 x 17 mm DŁUGOŚĆ KOLCZYKA: 55 mm ZAPIĘCIE: bigle otwarte

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Lepiej w komplecie!

Ten produkt występuje także w komplecie:

Sówki trzy (komplet)

kup w komplecie    przejdź do strony kompletu


Do tego kompletu należały także poniższe przedmioty:

Podana cena kompletu ich nie zawiera i nie są one obecnie dostępne "od ręki". Jest jednak możliwość ich zamówienia (za dopłatą) lub ustawienia się w kolejce do ich zakupu. Obrazek informuje o czynności, która możesz wykonać po przejściu na stronę ze szczegółami przedmiotu:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (8.30 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: