Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Bransoletki > One v. VII

One v. VII

      

+ koszt przesyłki: 6 PLN (więcej informacji)

One v. VII

Oryginalna, modna bransoletka w stylu Pandora- oponka ze szkła weneckiego [14x9mm] umieszczona na dwóch rzemieniach w kolorach brązowym i popielatym. Koralik można zdejmować lub dodawać nowe. Zapięcie- okazały karabińczyk z motywem serca. Długość- 18-20,5cm. Delikatna, lekka i kobieca- polecam. Najmodniejsza!

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Bransoletki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, Priorytet (6 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Zobacz opinie klientów, którzy kupili przedmioty tego Twórcy: