Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Naszyjniki > mystical garden: cienie nocy

mystical garden: cienie nocy

Autor

orangecountry

      

+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

mystical garden: cienie nocy

jedyny i unikatowy naszyjnik wykonany ze srebra próby 925, pracochłonną i misterną techniką wire - wrapping. w jego centrum znajduje się przestrzenny medalion wykonany całkowicie ręcznie od podstaw, ma wymiary: 3 cm na 2 cm, grubość około 1 cm. medalion jest dwustronny [typu dwa w jednym]- 'prawa' i 'lewa' strona są ozdobione innym motywem roślinnym oraz kamieniami: szafirem, opalem różowym, peridotem i kamieniem księżycowym. jedna strona jest wypukła, druga płaska. medalion został zawieszony na sznurze o długości 72 cm utkanym z kamieni takich jak: peridot, ametyst, labradoryt, fluoryt, iolit, kwarc dymny i sugilit.[na życzenie istnieje możliwość skrócenia naszyjnika.] całość została zoksydowana i wypolerowana dla wydobycia przestrzenności splotów naszyjnika i pięknej zielonkawej barwy kamieni. Zdjęcie nie oddaje jego rzeczywistego uroku-naszyjnik o niezwykłym uroku osobistym - do tego prawdziwe małe dzielo sztuki :). biżuteria zawsze zostaje ozdobnie opakowana.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Naszyjniki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: