Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Kolczyki > Zapach niezapominajek

Zapach niezapominajek

      
119 PLN 132 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Zapach niezapominajek

Delikatne, wiosenne kolczyki wykonane ze srebra, kamieni naturalnych i kryształów Swarovskiego. Sercem kolczyków jest kwiat (ok.13 mm) wyrzeźbiony w kwarcu błękitnym. Poniżej gronko z małych (4 mm) kulek kwarcu błękitnego, kulek (3 mm) kamienia księżycowego i kryształów Swarovskiego - bicone 4 mm w kolorze Pacific Opal. Kolczyki zawieszone na srebrnych (pr. 925), ozdobnych sztyftach. Kolczyki w kolorze bezchmurnego nieba, lekkie, delikatne, kobiece. Długość ze sztyftem - 6 cm. Możliwość wymiany sztyftów na inny rodzaj bigli. Srebro oksydowane (przyciemniane) i polerowane.

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Kolczyki

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę) - płatność z góry
- karta płatnicza / kredytowa
- szybka płatność (mBank, Inteligo, Credit Agricole)

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie Platnosci.pl. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: