Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Komplety > Jesienne Perły (komplet)

Jesienne Perły (komplet)

Autor

Black Diamond

      

+ koszt przesyłki: 6 PLN (więcej informacji)

Jesienne Perły (komplet)

Efektowny komplet wykonany z pereł Swarovski (4mm, 6mm i 8 mm), kryształów Swarovski (4mm i 6 mm) oraz srebra. Długość całkowita kolczyków: 6,5 cm. Długość bez bigli: 4,7 cm. Perły z kryształami nie kontrastują tak, jakby wskazywało to zdjęcie - całość tworzy zgraną kompozycję kolorystyczną. Bransoletka będzie pasowała na nadgarstek o dokładnym obwodzie między 15 a 17 cm. Biżuterię otrzymasz wraz z pudełeczkiem jubilerskim.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, Priorytet (6 PLN)
  • Przesyłka kurierska (30 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Zobacz opinie klientów, którzy kupili przedmioty tego Twórcy: