Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Wisiory > Leśne gałązki w lodowej otulinie - wisiorek

Leśne gałązki w lodowej otulinie - wisiorek

Autor

Almien art Studio

      
42 PLN
+ koszt przesyłki: 10.00 PLN (więcej informacji)

Leśne gałązki w lodowej otulinie - wisiorek

Delikatny, kobiecy wisiorek kojarzący się z nadchodzącą zimą. : ) Został wykonany przy użyciu szklanych kropel, listków i kul jablonex w kolorze białym i błękitnymi, a także naturalnej perełki słodkowodnej również w kolorze białym, oraz nieregularnej bryłki turkusu. Całość oprawiona w srebro próby 925. Wisiorek został zawieszone na srebrnym kółeczku. Na życzenie mogę oprawić rzemień w elementy srebrne by można było zawiesić wisiorek od razu na szyi. Kolor rzemienia, jak i jego długość również mogę dopasować. Rzemień mogę wystawić osobno, jako uzupełnienie zamówienia. Dł. wisiorka wraz z kółeczkiem - ok. 5cm W galerii znajdują się również kolczyki do kompletu. Na życzenie mogę wykonać również bransoletkę.

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Możesz zamówić podobny przedmiot u Twórcy. Zobacz też poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Wisiory

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, priorytet - PP deklaruje doręczenie w 1-2 dni (10.00 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Wysyłka i szczegóły płatności

Metody płatności
- przelew tradycyjny (poprzez dowolny bank lub pocztę)
- karta płatnicza / kredytowa
- portfel elektroniczny - Blik, Masterpass oraz Visa Checkout
- szybka płatność - iPKO (PKO Bank Polski), Pekao24 (Bank Pekao), ING, Santander, Alior Bank, mBank, Inteligo, Credit Agricole, BGŻ PNB Paribas, Milenium Bank, Eurobank, Citi Handlowy, BOŚ Bank, Noble Bank, Deutsche Bank, Getin Bank, PBS Bank itd.

Wysyłka
Zakupione i opłacone przedmioty są wysyłane w ciągu 48h od wpłynięcia środków na konto Galerii lub uzyskania statusu "opłacone" w systemie PayU. Uwzględniane są tu tylko dni robocze.

Zwroty i reklamacje

Twórca gwarantuje, że oferowany produkt jest wolny od wad.

Zwroty
Zakupiony w AleŁadne przedmiot możesz zwrócić, jeżeli zostały spełnione kryteria opisane w regulaminie. Na zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży masz 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania przedmiotu. Zwracany przedmiot będzie odsyłany na uzgodniony z Twórcą adres. Koszt i ryzyko odesłania zwracanego przedmiotu ponosi Kupujący. Zgłoszenia chęci zwrotu można dokonać poprzez stronę kontaktu.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu przedmiotu stwierdzisz w nim wady poinformuj nas o tym poprzez stronę kontaktu. Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach. Szczegółowe informację odnośnie zasad reklamacji znajdziesz w regulaminie.

Ostatnie opinie dla tego Twórcy: