Szukaj:
szukaj | Wyszukiwanie zaawansowane

AleŁadne > Biżuteria > Komplety > W słonecznikach (komplet)

W słonecznikach (komplet)

Autor

Tassos Jewellery

      

+ koszt przesyłki: 6 PLN (więcej informacji)

W słonecznikach (komplet)

Radosny, letni komplet biżuterii składający się z bransoletki i kolczyków, wykonany z porcelany (kule 10 i 12 mm), bursztynowego nefrytu (12 mm), barwionego marmuru (14 mm), agatu żółtego (8 mm), szkła murano (8 mm), szklanych koralików, elementów bali (kwiatowe zapięcie) i posrebrzanych. Kolczyki zawieszone na antyalergicznych biglach. Obwód bransoletki: ~ 21,5 cm Na nadgarstek 16-17 cm Długość kolczyków: 5 cm (z biglami)

Ten przedmiot jest sprzedany. Ale nic straconego! Zobacz poniżej, na linki w sekcjach Zobacz inne przedmioty i Cechy - klikając je na pewno znajdziesz coś dla siebie. Twórca często robi kilka przedmiotów o podobnym charakterze, oprócz tego, możesz w ten sposób znaleźć wiele innych pięknych przedmiotów!

kliknij w poniższe linki z cechami, aby znaleźć podobne przedmioty tylko z kategorii: Komplety

Cechy:

Zobacz inne przedmioty:

Szczegóły dotyczące kosztów przesyłki:

Dostępne opcje wysyłki (do wyboru w ostatniej fazie składania zamówienia):

  • Poczta Polska, Priorytet (6 PLN)

Uwaga: W przypadku zamawiania w jednym zamówieniu więcej niż jednej rzeczy od tego samego Twórcy system automatycznie połączy i zminimalizuje koszt przesyłki.

Zobacz opinie klientów, którzy kupili przedmioty tego Twórcy: